A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Новини

#Українська ідентичність: пам'ятні дати тижня

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 21 грудня 2023 року № 3536-IX «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2024-2025 роках», постанови КМУ від 15 грудня 2023 року № 1322 «Про схвалення Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023 - 2025 роках», з метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв, враховуючи пропозиції Українського інституту національної пам’яті щодо переліків пам’ятних дат і ювілеїв 2024 року, на місцевому рівні відзначатимуться такі дати: 

13:21 04.03.2024

Тижневий план роботи: 04-10.03.2024

Із метою координації роботи галузей освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради пропонуємо план на тиждень: 04-10.03.2024. План розміщено на Google-диску. Упродовж тижня його буде доповнено змістом роботи. Слідкуйте за оновленнями. Запрошуємо до співпраці!

13:10 04.03.2024

Передача пластикових кришечок Фонду "Подільська громада"

29 лютого 2024 року у Вінниці передали пластикові кришечки Фонду "Подільська громада". До збору кришечок долучилися колективи Джулинського ліцею, а також закладів дошкільної освіти «Веселка» с. Джулинка, «Малятко» с. Ставки, «Сонечко» с.Мʼякохід. Дякуємо педагогічним, дитячим та батьківським колективам! Разом до Перемоги!

14:36 01.03.2024

Участь у церемонії нагородження НОК у Вінницькій області за підсумками 2023 року

29 лютого 2024 року Руслана Вікторівна Руденко, начальник відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради, як член Відділення НОК у Вінницькій області від Гайсинського району, брала участь у церемонії нагородження за підсумками 2023 року. Голова обласного Відділення Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА привітав переможців та вручив дипломи, грошові винагороди та сувенірні подарунки. Відзначили кращі райони області, видатних дитячих тренерів 2023 року, а також талановитих фотографів та журналістів, які внесли вагомий вклад у розвиток спорту та інформаційного простору Вінницької області. В обласному конкурсі «Проведення олімпійських заходів у 2023 році» серед районів, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення Вінницької області пам’ятним дипломом та сертифікатом на придбання спортивного інвентарю та обладнання

14:20 01.03.2024

Онлайн-нарада керівників ЗДО

На черговій щомісячній онлайн-нараді керівників ЗДО, яка відбулася 28.02.2024, розглядалися питання організації харчування в закладах освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти дітьми відповідного віку. Руслана Руденко, начальник відділу освіти, культури і спорту, акцентувала увагу на забезпечення виконання вимог Санітарного регламенту, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та системи НАССР. Директори ЗДО Ганна Думанська, Ольга Ракита поділилися рекомендаціями, які отримали під час проведення комісійного обстеження ЗДО «Веселка» с.Джулинка та ЗДО «Малятко» с.Ставки представниками державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Гайсинського ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області та відділом безпечності харчових продуктів. Ольга Яценко, головний спеціаліст ВОКС, спонукала до формування в освітньому середовищі інформаційного поля для розуміння навичок здорового харчування та збереження здоров’я.

11:46 29.02.2024

Отримано підручники для 5,6 класів

Відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради отримано підручники для 5, 6 класів в кількості 890 штук. Такі як: "Здоров'я, безпека та добробут", "Вчимося жити разом", "Етика", "Англійська мова" та "Мистецтво". 

10:23 29.02.2024

Територіальний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу"

28 лютого 2024 року в Джулинській територіальній громаді проведено територіальний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу" серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році на базі Джулинського ліцею Джулинської сільської ради за участю сільського голови Петра Швеця, начальника відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Руслани Руденко та інспектора сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області, лейтенанта поліції Інни Прохорової. У заході брали участь 5 команд дівчаток Джулинського ліцею, Шляхівського ліцею імені Г.Й. Кузика, Серединської гімназії імені В.М. Думанського, Чернятської гімназії та Тернівської гімназії. Черліденг - це позитивна енергія, атмосфера радості, неймовірний командний дух.

09:39 29.02.2024

Обласний вебінар «Новації в Порядку ведення Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини»

28.02.2024 відбувся обласний вебінар «Новації в Порядку ведення Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини». На змістовному, інформаційно-пізнавальному заході, організованому Вінницьким ОЦНТ та за участю представників МКІП Слободянюк Т.М., Дем’яненко В.В., розглядалися нововведення в організації відтворення, охороні елементів, проведення моніторингу життєдіяльності НКС. Цвигун Т.О., директор ОЦНТ, презентувала 6 елементів НКС, які представлено від Вінницької області до Національного переліку.  Моторна М.В., провідний методист ОЦНТ, детально зупинилася на оформленні оновленої облікової картки, затвердженої МКІП України 25.08.2023.

10:09 28.02.2024

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури і спорту

На засіданні атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури і спорту, яке відбулося 28.02.2024, розглядалися документи педагогічних працівників, які атестуються. Для належного оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників атестаційна комісія прийняла рішення про вивчення практичного досвіду роботи. Із 11.03 до 22.03.2024 члени атестаційної комісії аналізуватимуть практичний досвід роботи 6 керівників закладів освіти. Свою професійну майстерність, педагогічну компетентність та відповідність займаній посаді розкриють педагогічні працівники Ставківської, М’якохідської, Дяківської гімназій, Джулинського, Чернятського, Серединського, Дяківського ЗДО,  Джулинського ІРЦ, у яких не створені атестаційні комісії І рівня.

10:03 28.02.2024

Питання роботи галузі освіти розглянуто на 35 сесії Джулинської сільської ради

27 лютого відбулася чергова 35 сесія Джулинської сільської ради, на якій депутати громади прийняли рішення щодо ряду освітянських питань. Зокрема, про прийняття у комунальну власність Джулинської сільської територіальної громади шкільного автобуса та передачу його на баланс Шляхівського ліцею ім.Г.Й.Кузика, про внесення змін до штатного розпису Шляхівського ліцею імені Г.Й.Кузика (введеня 0,5 ставки вихователя для супроводу дітей у шкільному автобусі, про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів Шляхівського ліцею імені Г.Й.Кузика.

23:01 27.02.2024

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень