A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Новини

Науково-дослідний інститут українознавства запрошує до участі у ІІІ Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»

Шановні освітяни Джулинської громади! Нова можливість для вашої педагогічної творчості. Науково-дослідний інститут українознавства запрошує до участі у ІІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» з 20 січня до 05 квітня 2023 року.

22:06 02.02.2023

Засідання Ради працівників культури Джулинської громади: підсумки роботи у 2022 році

2 лютого відбулося засідання Ради працівників культури Джулинської громади, у ході якого начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко підвела підсумки фінансово-господарської діяльності та організаційно-творчої роботи галузі у 2022 році. Директор Джулинського центру культури і дозвілля Галина Василюк проаналізувала роботу закладів культури, директор Джулинської публічної біблотеки Неля Шкурат - сільських бібліотек, директор Яна Маринич - роботу Джулинської школи мистецтв. У ході засідання схвалено річний план роботи галузі культури на 2023 рік, окреслено головні завдання. Зокрема,

21:45 02.02.2023

Мовний конкурс імені Тараса Шевченка об’єднує талановитих дітей української землі!

Мовний конкурс імені Тараса Шевченка об’єднує талановитих дітей української землі! 18 листопада 2022 року проведено ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на базі Джулинського ліцею Джулинської сільської ради.

15:40 02.02.2023

Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. У 2023 році цей день відзначається 1 лютого. Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й чудовий спосіб підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення. З ліцеїстами 5-Б класу Джулинського ліцею проведено урок "Читати - це круто", де діти знайомили один одного зі своїми улюбленими книгами, читали оповідання Василя Сухомлинського, обговорили роль книги в житті людини та отримали грамоти за участь у всесвітньому дні читання вголос. Учні початкових класів Березівської гімназії долучились до Всесвітнього дня читання вголос .Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.

20:09 01.02.2023

Нагородження за участь у марафоні добрих справ

Учасники освітнього процесу Шляхівського ліцею долучились до Марафону добрих справ, мета якого - підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за добрі справи! Творіть добро системно та регулярно! Зробіть благодійність звичкою!  

18:42 31.01.2023

Відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України у Джулинській територіальній громаді

20 січня з урахуванням безпекової ситуації в населених пунктах Джулинської територіальної громади, проведено заходи з нагоди Дня Соборності України за участю депутатів сільської ради, членів виконкому, трудових колективів підприємств, установ, організацій.

17:11 31.01.2023

Пишаємося нашими здобутками!

Члени гуртка "Юний натураліст"  Шлхівського ліцею під керівництвом учителя біології Ткачук Галини Дмитрівни є постійними учасниками природоохоронних акцій та конкурсів. Нещодавно підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнських конкурсів зовнішнього та внутрішнього озеленення закладів освіти "Парад квітів біля школи" та "Галерея кімнатних рослин". Гуртківці гідно представили свій освітній заклад і здобули в обох конкурсах ІІ місце.  

13:07 30.01.2023

Тижневий план роботи: 30.01-05.02.2023

Із метою координації роботи галузей освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради пропонуємо план роботи на тиждень: 30.01-05.02.2023. План розміщено на Google-диску. Упродовж тижня його буде доповнено змістом роботи. Слідкуйте за оновленнями. Запрошуємо до співпраці!

20:06 29.01.2023

Діти Джулинської громади вітають учасників XVI зимового Європейського олімпійського фестивалю!

Діти Джулинської громади вітають учасників XVI зимового Європейського олімпійського фестивалю! З нагоди відкриття Юнацького олімпійського фестивалю в рамках Всесвітньої акції «Підняття Олімпійського прапора», з метою розвитку олімпійського руху і пропаганди здорового способу життя у Джулинській територіальній громаді проведено тематичний тиждень «Олімпійський рух об’єднує молодь планети». Ініціаторами проведення заходів стали учасники Учнівської ради Джулинської територіальної громади. Школярі та педагогічні працівники гімназій та ліцеїв, учасники спортивних клубів і секцій за підтримки органів місцевого самоврядування брали участь у відкритті спортивного фестивалю Джулинської громади.

20:17 27.01.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень