A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Звернення громадян

Шановні жителі Джулинської територіальної громади!

Згідно із Законом України «Про звернення громадян», Ви можете звернутися до відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради із заявою, скаргою чи пропозицією за допомогою електронного звернення. 

Нагадаємо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Згідно з Указом Президента України від 15.05.2017 № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та враховуючи вимоги до доменних імен державних органів в українському сегменті Інтернету, затверджені постановою КМУ від 21.10.2015 № 851, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання державного та комунального секторів економіки рекомендовано використовувати для здійснення службового листування виключно електронні поштові скриньки, розміщені на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA або UKR. Використання поштових сервісів російських компаній «Яндекс» та «Mail.ru», щодо яких введені спеціальні обмеження, заборонено.

Форма для написання електронного звернення

 

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень