Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради
ВОКС

Заклади освіти


Заклади загальної середньої освіти Джулинської ТГ:


 Джулинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради, директор Шевчук Михайло Петрович

Чернятський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів  Джулинської сільської ради, директор Чаленко Валентина Іванівна

Берізкобершадська філія Джулинського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів  Джулинської сільської ради, завідувач Дяченко Микола Петрович

Хмарівська філія Джулинського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Джулинської сільської ради, завідувач Дудник Михайло Феодосійович

Джулинський навчально-реабілітаційний центр, директор Мельник Володимир Ілліч

Березівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Джулинської сільської ради,директор Слободяник Надія Михайлівна

Дяківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Джулинської сільської ради, директор Шевченко Олександр Андрійович

М'якохідський заклад загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Джулинської сільської ради, директор Грицик Юрій Андрійович

Серединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів імені В.М. Думанського Джулинської сільської ради, директор Пазилова Саулє Зіядинівна

Ставківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Джулинської сільської ради, директор Данилець Анатолій Григорович

Шляхівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича Джулинської сільської ради, директор Кравець Людмила Анатоліївна

Теофилівська філія Шляхівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича  Джулинської сільської ради, директор Запорожець Віталій Володимирович

Тирлівська філія Шляхівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича Джулинської сільської ради, директор Фесько Наталія Володимирівна

Тернівський заклад загальної середньої освіти  І-ІІ рівнів Джулинської сільської ради, директор Макарчук Тетяна Анатоліївна

Установи освіти Джулинської ОТГ:

Джулинський інклюзивно-ресурсний центр, директор Дудник Оксана Дмитрівна


Заклади дошкільної освіти:


Заклад дошкільної освіти "Веселка" с.Джулинка, директор Яценко Ольга Іванівна

Заклад дошкільної освіти  "Сонечко" с.Чернятка, директор Палянчук Людмила Миколаївна

Заклад дошкільної освіти  "Подоляночка" с.Берізки-Бершадські, директор Олійник Наталія Валентинівна

Заклад дошкільної освіти  "Веселка" с.Хмарівка, директор Рибончук Ольга Володимирівна

Заклад дошкільної освіти "Веселка" с.Шляхова, директор Ковбасюк Людмила Валеріївна

Заклад дошкільної освіти "Малятко" с.Дяківка, директор Рубченко Олена Василівна

Заклад дошкільної освіти "Малятко" с.Ставки, директор Осіпчук Клавдія Петрівна

Заклад дошкільної освіти "Веселка" с.Березівка, директор Горбонос Лілія Миколаївна

Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.Тирлівка, директор Данішевська Ірина Віталіївна

Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.М'якохід,  директор Чернюк Людмила Іванівна

Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.Серединка, директор Войтовська Олена Віталіївна

Заклад дошкільної освіти "Чебурашка" с.Тернівка, директор Сікорська Наталія Миколаївна

Заклад дошкільної освіти "Чебурашка" с. Теофилівка, директор Близнюк Надія Павлівна