Чернятська школа – серед кращих!
Упродовж 01-02 жовтня 2020 року на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!».
Участь у конкурсі взяли 17 районів та міст області, серед яких і Джулинська ОТГ. Високий рівень виконання робіт, творчу уяву, фантазію, художній смак показали учні Чернятської ЗОШ І-ІІІ ступенів. I місце в номінації «Макрофотографія» посів Терехов Костянтин, учень Чернятської загальноосвітньої школи I-III ступенів, за роботу «Доброго ранку, країно!» (середня вікова категорія). IІ місце в номінації «Натюрморт» - Куценко Сергій, учень Чернятської загальноосвітньої школи I-III cтупенів, за роботу «Святковий кошик» (середня вікова категорія).
Пишаємося нашими переможцями!