Змагання районного етапу з баскетболу 3х3 у рамках проведення Гімназіади
Гімназіада продовжує ходу! 19 січня 2024 року в спортивному залі Тростянецького ліцею проведено змагання районного етапу з баскетболу 3х3. За першість в улюбленому видові спорту молоді брали участь по 6 команд юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти Гайсинського району.
Юнаки: Тростянецька ТГ (Ліцей смт Тростянець), Ободівська ТГ (Новоободівський ліцей), Бершадська ТГ, Ладижинська ТГ, Джулинська ТГ (Джулинськой ліцей), Гайсинська ТГ.
Дівчата: Тростянецька ТГ (Ліцей смт Тростянець), Ободівська ТГ (Новоободівський ліцей), Бершадська ТГ, Ладижинська ТГ, Джулинська ТГ (Джулинськой ліцей), Гайсинська ТГ.
Команду Джулинського ліцею Джулинської сільської ради відзначено за активну участь у баскетбольних баталіях. Дякуємо юнакам та дівчатам за чудову гру у змаганнях із достойними суперниками, тренерам Юрієві МИКИТЮКУ, Євгенові МАРУЩАКУ – за підготовку команд, директорові Джулинського ліцею Михайлові ШЕВЧУКУ – за сприяння в організації поїздки до Тростянця. Попереду нові районні змагання, тож зичимо юним спортсменам Джулинської громади здобуття перемог. Все буде УКРАЇНА!
Лариса ЗАМІХОРА, консультант Центру ПР ПП