Круглий стіл "Чорна сповідь моєї громади", приурочений до 90-х роковин Голодоморів в Україні
25 листопада в адміністративному центрі громади відбувся круглий стіл на тему "Чорна сповідь моєї громади", приурочений до 90-х рокових Голодоморів в Україні. У ньому брали участь працівники сільської ради, відділу освіти, культури і спорту, центру надання соціальних послуг, закладів освіти, культури, школи мистецтв, представники Учнівської ради, Молодіжної ради та активні громадяни. Запросили на захід краєзнавця, художника Олексія Степового із Джулинки, який з висоти прожитих літ згадував страшні події села. Кожен з учасників розповідав трагічні сторінки історії своїх родин, сусідів, жителів навколишніх сіл.
Керівник музею історії села Шляхова, вчитель історії Шляхівського ліцею Олена Хахалина разом з ученицею Поліною Біленькою ділилися спогадами очевидців голодомору, зібраними учнями та педагогами закладу освіти. Голова методичного об'єднання з виховної роботи освітнього округу Катерина Герасимчук разом з ученицею Іриною Горобець, заступником голови Учнівської ради, акцентували увагу на важливості патріотичного виховання учнівської молоді, демонстрували Книгу пам'яті, яка зберігається у шкільному музеї. Директор школи мистецтв Яна Маринич ділилася історією життя своїх сусідів, які пережили страхіття голодних років. Краєзнавець із Джулинки Лариса Трохименко розповіла про роботу бібліотеки школи зі збереження національної пам'яті українців. А поетеса Валентина Добровольська читала авторський вірш-спогад про голод у селі. У круглому столі брали участь головний спеціаліст ВОКС Ольга Яценко, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Мирослава Усатюк, директор центру надання соціальних послуг Неля Шкурат, а також депутат громади, працівник ЦНАП сільської ради Світлана Яремчук.
Надзвичайно емоційним моментом, який вразив усіх учасників, був перегляд сучасного фільму, що має великий виховний вплив на молоде покоління.
Захід організували працівники Джулинського центру і дозвілля Галина Василюк, Ганна Концебовська та Алла Козак. Виготовили для кожного учасника патріотичну композицію з трьох колосків, оформили тематично стіл. Методист публічної бібліотеки Катерина Рибак підготувала викладку літератури.
Головною дійовою особою на заході було Життя. Керівник гуртка Ганна Концебовська уміло увійшла в образ, декламувавши вірші та граючи роль. Сценарист та ведуча заходу Галина Василюк, директор ЦКД, організовувала роботу так, що захід пройшов на одному подиху.