A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації атестаційною комісією ІІ рівня

Дата: 10.10.2023 15:39
Кількість переглядів: 31

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Протокол засідання атестаційної комісії

                                                                                        відділу освіти, культури і спорту

                                                                              Джулинської сільської ради

                                                      10.10.2023 №2

 

 

Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації

у 2023-2024 навчальному році

атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, культури і спорту

 Джулинської сільської ради

 

Прізвище, імя, по батькові

заклад освіти

посада

1

Данилець Анатолій Григорович

Ставківська гімназія

директор

2

Пазилова Саулє Зиядинівна

Серединська гімназія

директор

3

Грицик Юрій Андрійович

Мякохідська гімназія

директор

4

Кравець Людмила Анатоліївна

Шляхівський ліцей

директор

5

Думанська Ганна Віталіївна

ЗДО «Веселка» с.Джулинка

директор

6

Рубченко Олена Василівна

ЗДО «Малятко» с.Дяківка

директор

7

Дяченко Микола Петрович

Берізкобершадська

філія Джулинського ліцею

завідувач філії

8

Клітченко Галина Іванівна

Дяківська гімназія

учитель історії, правознавства, географії, основ здоровя

9

Блащенко Олександра Петрівна

Дяківська гімназія

учитель математики, інформатики

10

Череушенко Людмила Яківна

Дяківська гімназія

учитель математики

11

 Данилець Анатолій Григорович

Ставківська гімназія

учитель математики, фізики, інформатики

12

Малиновська Людмила Віталіївна

Ставківська гімназія

учитель української мови і літератури

13

Герун Юлія Анатоліївна

Ставківська гімназія

учитель біології, трудового навчання

14

Герун Юлія Анатоліївна

Ставківська гімназія

педагог-організатор

15

Згуровська Ганна Олександрівна

Ставківська гімназія

учитель початкових класів

16

Пазилова Саулє Зиядинівна

Серединська гімназія

учитель зарубіжної літератури

17

Кравець Людмила Анатоліївна

Шляхівський ліцей

учитель математики

18

Грицик Олена Дмитрівна

Мякохідська гімназія

заступник директора

19

Грицик Олена Дмитрівна

Мякохідська гімназія

учитель історії

20

Кошляк Оксана Олексіївна

Мякохідська гімназія

учитель біології, географії, хімії

21

Костюшина Ольга Валентинівна

ЗДО «Веселка» с.Джулинка

 вихователь

22

Фурман Ганна Анатоліївна

ЗДО «Веселка» с.Джулинка

вихователь

23

Фурман Ганна Анатоліївна

ЗДО «Веселка» с.Джулинка

інструктор з фізвихован

24

Шаргородська Ольга Григорівна

ЗДО «Сонечко» с.Чернятка

вихователь

25

Городнюк Людмила Вікторівна

ЗДО «Сонечко» с.Серединка

вихователь

26

Балан Олена Валентинівна

Джулинський ІРЦ

фахівець (консультант) ІРЦ

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень