A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Територіальний етап фотоконкурсу «Моя, Україно!»

Дата: 22.09.2023 12:34
Кількість переглядів: 13

21 вересня 2023 року відбувся територіальний етап фотоконкурсу «Моя, Україно!». Усього у фотоконкурсі взяло участь 70 робіт у двох вікових категогріях: 1-ша -10-14 років; 2-га – 15-18 років. Учасниками були учні із Джулинського ліцею, Берізкобершадської філії Джулинського ліцею, Шляхівського ліцею ім. Г.Й. Кузика, Тирлівської філії Шляхівського ліцею ім.Г.Й. Кузика, Дяківської гімназії, Ставкіської гімназії, Тернівської гімназії та Серединської гімназії.
У складі журі були:
1)    Руденко Руслана Вікторівна – голова журі, начальник відділу освіти, культури і спорту;
2)    Заміхора Лариса Анаталіївна – секретар журі, консультант КУ ЦПРПП Джулинської сільської ради;
3)    Данилець Анатолій Григорович – член журі, директор Ставківської гімназії;

4)    Герасимчук Катерина Сергіївна – член журі, заступник директора з виховної роботи Джулинського ліцею;
5)    Прокопенко Людмила Миколаївна – член журі, , заступник директора з виховної роботи Шляхівського ліцею ім. Г.Й. Кузика;
6)    Усатюк Мирослава Вікторівна – член журі, директор КУ ЦПРПП Джулинського ліцею;
7)    Ярова Оксана Володимирівна – член журі, педагог – організатор Тернівської гімназії

Фотороботи були представлені у наступних номінаціях:
-    пейзаж (І, ІІ вікова категогія);
-    натюрморт ( І вікова категорія);
-    побутові або жанрові фотографії (І вікова категорія);
-    архітектура (І вікова категорія);
-    репортажне фото (І вікова категорія);
-    макрофотографія (І, ІІ вікова категогія);
-    флора і фауна( І.ІІ вікова категорія);

-    безбар`єрність (ІІ вікова категорія).


Розглянувши всі представлені роботи, журі обрало переможців фотоконкурсу «Моя Україно!» територіального етапу.
У номінації «Пейзаж» перемогу отримали роботи Шкурат Адріани Сергіївни, 8 клас (Джулинський ліцей, І вікова категорія) та Скригонюк Назара Валерійовича, 10 клас (Шляхаіський ліцей ім. Г.Й. Кузика, ІІ вікова категорія).
У номінації «Натюрморт» перемогу отримала робота Трач Дарії Олександрівни, 9 клас (Тернівська гімназія, І вікова категогія)
У номінації «Побутові або жанрові фотографії» перемогу здобула фоторобота Недобійчук Єви Костянтинівни, 7 клас ( Шляхівський ліцей, І вікова категорія)
У номінації «Архітектура» перемогу отримала робота Згуровського Артема Сергійовича, 6 клас (Ставківська гімназія, І вікова категорія).
У номінації «Репортажне фото» перемогу отримала робота Шкурат Даніели Сергіївни, 8 клас (Джулинський ліцей, І вікова категорія).

У номінації «Макрофотографія» перемогу здобули роботи Чухнюк Аліси Василівни, 8 клас ( Дяківська гімназія, І вікова категорія) та Парокінної Валерії Олександрівни, 11 клас ( Джулинський ліцей, ІІ вікова категорія)
У номінації «Флора і фауна» перемогу отримали роботи Сивкович Юліани Олегівни, 8 клас ( Дяківська гімназія, І вікова категорія) та Сабітової Анастасії Артурівни, 9 клас ( Берізкобершадська філія, Джулинського ліцею, ІІ вікова категорія).
У номінації «Експериментальне фото» перемогу здобула робота Шкурат Даніели Сергіївни, 8 клас ( Джулинський ліцей, І вікова категорія).
У номінації «Безбар`єрність» перемогу отримала робота Діхтяренко Миколи Вікторовича, 10 клас (Джулинський ліцей, ІІ вікова категорія).
Роботи – переможці територіального етапу були направлені на обасний етап. Дякуємо всім учасникам за участь та бажаємо подальших перемог.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень