Благодійний ярмарок "Збережи життя ЗСУ"
18 липня 2023 року у Джулинській громаді відбувся благодійний ярмарок на підтримку наших захисників. Усі бажаючі долучилися до доброї справи: напекли, наварили, зробили вироби власними руками, або просто прийшли на захід і придбали або задонатили на підтримку ЗСУ. Дякуємо Вам за вашу працю, допомогу, в такий складний і не простий час, за те що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті!”.Не будьте байдужі, не забуваємо що війна триває! Ми маємо бути згуртованими та завзятими для допомоги військовим! Усі учасники ярмарку спільними зусиллями зібрали понад 16 тисяч гривень.
орг