Започатковано щорічний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу
Під час заходу з нагоди підняття Олімпійського прапора з ініціативи ВОКС започатковано ще одну подію у Джулинській громаді: щорічний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу. Змагання, які стартували 18 липня 2023 року, увійдуть в історію спортивного життя громади. Це дві команди юних спортсменів із Великої Киріївки Бершадської міської територіальної громади та команда "Колос" (молодша група) із Джулинки. Усі учасники футбольної зустрічі були нагороджені медалями, а команда-переможець із Великої Киріївки - кубком. Кращим гравцем турніру став Вадим Вітковський із Берізок-Бершадських, який забив аж 4 голи! Його нагородили книгою "Твій перший олімпійський путівник", яку надало відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.
Під час заходу під керівництвом тренера Івана Попова зіграли дружній матч ще дві команди "Колос 1" і "Колос 2" із Джулинки (середня група). Усім маленьким футболістам було вручено солодощі від Благодійного фонду підтримки та розвитку України та олімпійські сувеніри, які надало відділення НОК у Вінницькій області. Дякуємо за виховання юних спортсменів тренеру Попову Івану Федоровичу із Берізок-Бершадських, який працює керівником спортивних гуртків Джулинського ЦКД! Віримо, що наступні матчі будуть відбуватися на стадіоні під мирним небом України, коли назавжди замовкнуть звуки сирен та забудуться повітряні тривоги.