A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Закінчилася атестація педагогічних працівників та керівних кадрів Джулинської громади у 2022-2023 навчальному році

Дата: 09.04.2023 23:00
Кількість переглядів: 43

Закінчилася атестація педагогічних працівників та керівних кадрів Джулинської громади  у 2022-2023 навчальному році. Були створені умови для успішного проведення атестації,  видані накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. 

Вивчалися якість виконання посадових обов’язків, шляхи та форми самовдосконалення, обізнаність із сучасними технологіями, використання інноваційних форм і методів в організації педагогічної діяльності.

Порядок атестації педпрацівників базувався на принципах демократичності, системності, послідовності, колегіальності, доступності, гласності та моральної зацікавленості.

Атестацію проходили 57 педагогічних працівників, з них 3 керівники. Зокрема, 44 педпрацівників  ЗЗСО, 6 педпрацівника НРЦ, 4 педпрацівників ЗДО,  3 працівники ІРЦ.

07.04.2023 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня, до якої надійшло 8 клопотань щодо відповідності раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії», 2 - про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»,  4 клопотань щодо відповідності раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель», 2 - про присвоєння педагогічного звання «старший вчитель». 

 Атестаційна комісія в черговий раз пересвідчилася у високій професійній компетентності педагогічних працівників, здатності орієнтуватися в сучасних методичних інноваціях, вмінню використовувати інформаційно-комунікаційні технології в своїй роботі.

 За рішенням атестаційної комісії ІІ рівня із 12 педагогічних працівників – 4 особам присвоїли вищі категорії та педагогічні звання, 8 осіб відповідають раніше присвоєним вищим категоріям та званням. 3 керівників (директор Джулинського ІРЦ, директор ЗДО с.Серединка, заступник директора з НВР Ставківської гімназії) відповідають займаним посадам.

 Методичні розробки (презентації з досвіду роботи) педагогічних працівників будуть розглянуті на засіданні методичних об’єднань.

Ольга Яценко, головний спеціаліст ВОКС

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень