Проведено територіальний етап Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»
Дата: 14.03.2023 16:19
Кількість переглядів: 92
Села Джулинської громади надзвичайно ошатні та колоритні! Тож було багато охочих дітей презентувати свою творчість на територіальному етапі Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села». 24 роботи у трьох номінаціях розкрили неповторність краси Поділля. Вразили екологічні сумки із краєвидами сіл, прикраси, аксесуари та відеороботи з екорекламою та історіями дітей. На обласний етап направлено 13 робіт учнів 1-4 класів закладів освіти Джулинської ТГ. Пропонуємо насолодитися красою творчості дітей, батьків та учителів! Бажаємо перемоги кожній дитячій роботі!
Лариса Заміхора,
відповідальна за проведення конкурсу
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/ac93a65f4b9c92427632abc98045f219.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/19e29f47931b6e8e98f0e2a3853ddaac.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/21fec5fb53bfe8ba24345cddc8327eaa.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/08f6e1adc9b576bb0bc0c7503d1b64d6.jpg)