Переможці обласного етапу конкурсу "Український сувенір"
Дата: 07.03.2023 16:46
Кількість переглядів: 55
Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу "Український сувенір"! ІІІ місце у І віковій категорії - Олексій Катерина, учениця 3 класу Шляхівського ліцею імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича, керівник Олексій Л.В. та ІІІ місце у ІІІ віковій категорії - Плахотний Богдан, учень 11 класу Шляхівського ліцею імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича, керівник Гринчук З.Г. Вітаємо наших талановитих учнів! Дякуємо, що гідно захищаєте честь нашого ліцею у творчих конкурсах! Бажаємо нових творчих злетів!
З фейсбук-сторінки Шляхівського ліцею
імені Героя Соціалістичної Праці
Кузика Григорія Йосиповича
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/74d03955f5bd45fdff99a7560250ea98.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/2a08e08891ce02822ec109f7b421d6f5.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/a90fb1d32f00fbfb2d4033daa4a7e074.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/754c900847e62cf3610673efd25685b7.jpg)