Вітаємо з перемогою!
Дата: 07.03.2023 20:36
Кількість переглядів: 55
Учениця 8 класу Шляхівського ліцею імені ГСП Кузика Г.Й. Загранична Олександра була учасницею Всеукраїнського мистецького конкурсу «ЖІНОК ОСПІВУЮ КРАСУ», в якому здобула перемогу та отримала диплом лауреата ІІ премії. Бажаємо успіху!
З фейсбук-сторінки Шляхівського ліцею
імені Героя Соціалістичної Праці
Кузика Григорія Йосиповича
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/e1f285e5e4bf2a5bd82a7c23e7410698.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/164bfa9e4b2f0252dd21e11be54463d5.jpg)