Тернівські вихованці стали переможцями Всеукраїнського конкурсу Галерея кімнатних рослин
Дата: 14.02.2023 20:04
Кількість переглядів: 57
За результатами підведення підсумків журі Всеукраїнського конкурсу, учениці 6 класу Кравець Анастасія, Юшко Валерія, Попович Анастасія, Олійник Олександра за змістовну практичну і теоретичну роботу зайняли ІІ місце. Презентований вихованцями проєкт внутрішнього озелененя набрав 83 бали (наказ НЕНЦ 13.02.2023 #20).
Тож вітаємо учениць 6 класу та їх керівника Пастух Олену Василівну з результативною участю в конкурсі-огляді «Галерея кімнатних рослин» 2022 року. Зичимо ученицям та вчителю нових досягнень та успіхів в усіх починаннях! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!
З мережі фейсбуку
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/58cfe352d5c16e106a055291d039ce0d.jpg)