#Flovers4school КВІТИ МИ САДЖАЄМО - ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЄМО!
Дата: 09.01.2023 22:57
Кількість переглядів: 73
Робота продовжується. Дякуємо Нідерландським благодійникам за подаровані цибулини квітів.
Березівська гімназія Джулинської сільської ради щиро дякує #Flowers4School !!!
Вже з нетерпінням чекаємо весни - переможної і квітучої!
Хмарівська філія Джулинського ліцею теж взяла участь у висадці квітів у рамках освітнього проєкту @Flowers4School від квіткових виробників Нідерландів та України, спрямованого на озеленення українських шкіл.
Мета проєкту - показати дітям як правильно висаджувати цибулинні квіти та навчити їх турбуватися про свою школу.
Нідерландські благодійники вірять,що висадка їхніх квітів біля шкіл України, допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і покаже їм, що квітникарство - це цікава справа,яка розвиває в них любов до рідної землі.
Дякуємо організаторам проєкту @Florium та нідерландським спонсорам,які безкоштовно надали увесь посадковий матеріал: тюльпани, нарциси, крокуси.
Ми трішки вагались, тому, що в таку холодну погоду ніколи не саджали квіти. Але знаючи, що ці цибулини морозостійкі і їх потрібно висадити до весни в холодний грунт, навіть зимою, все ж таки наважились.
Незважаючи на прохолодну погоду і сніг, спільними зусиллями дітей, учителів, техперсоналу, ми висадили цибулинки квітів.В єдності - наша сила! Провели посадку весело та отримали масу позитивних емоцій! Тепер в очікуванні весни. Сподіваємось,що весна буде квітучою,мирною і світлою! Працюємо усі разом, заради нашої ПЕРЕМОГИ.
Мета проєкту - показати дітям як правильно висаджувати цибулинні квіти та навчити їх турбуватися про свою школу.
Нідерландські благодійники вірять,що висадка їхніх квітів біля шкіл України, допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і покаже їм, що квітникарство - це цікава справа,яка розвиває в них любов до рідної землі.
Дякуємо організаторам проєкту @Florium та нідерландським спонсорам,які безкоштовно надали увесь посадковий матеріал: тюльпани, нарциси, крокуси.
Ми трішки вагались, тому, що в таку холодну погоду ніколи не саджали квіти. Але знаючи, що ці цибулини морозостійкі і їх потрібно висадити до весни в холодний грунт, навіть зимою, все ж таки наважились.
Незважаючи на прохолодну погоду і сніг, спільними зусиллями дітей, учителів, техперсоналу, ми висадили цибулинки квітів.В єдності - наша сила! Провели посадку весело та отримали масу позитивних емоцій! Тепер в очікуванні весни. Сподіваємось,що весна буде квітучою,мирною і світлою! Працюємо усі разом, заради нашої ПЕРЕМОГИ.
З мережі фейсбуку
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/177208109a3ce50df68b338bc2ff8e6d.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/2d50ad70bd7fba92d32b71d55231baed.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41493701/e62973768b285b55dcc84e2f33e91ff4.jpg)