"Українська мова для всіх" загальнодержавний проєкт
26 серпня у Джулинській публічній бібліотеці відбулося чергове заняття курсу для внутрішньо переміщених осіб та усіх бажаючих на тему «Культура мовлення та спілкування. Мовний етикет». Захід у формі лінгвістичного мосту з елементами тренінгу провела Наталія Микитюк, учитель української мови та літератури Джулинського ліцею. На початку заняття Наталія Григорівна ознайомила із поняттям культура мовлення як система вимог у мовленнєвій діяльності. Потім всі разом переглянули експрес-уроки від О.Авраменка. Практична частина складалась із рубрики “Цей підступний наголос”, лінгвістичної мозаїки “Зірке око”, мовної “спотиканки”, афірмації. По завершенню заняття всім слухачам запропоновано було створити "Букет настрою", де кожен учасник розповів про своє враження і висловив побажання.
Заняття пройшло у невимушеній, дружній та теплій атмосфері, залучені учасники, якими стали внутрішньо переміщен особи, були в захваті від цікавого матеріалу. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступному занятті, яке відбудеться 02.09 (п'ятниця) о 15.00