A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

Чи вписувати учнів, які планують повертатися на навчання до попереднього закладу освіти, у Класні журнали, чи вести для них окремі?

Дата: 02.05.2022 13:35
Кількість переглядів: 37

Облік навчальних досягнень учнів може здійснюватися як у Класному журналі відповідного класу, так і в окремому журналі. Зазначене питання має бути врегульоване рішенням керівника (наказом), яке приймається відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» в межах гарантованої державою академічної, організаційної, фінансової і кадрової автономії закладів освіти.

Звертаємо увагу, що наказом Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та організації освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні» від 28.03.2022 № 274 визначено ведення окремого обліку тимчасово переміщених учнів за місцем їх перебування (навчання).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень