Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради
ВОКС

ДЖУЛИНСЬКА ШКОЛА - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

     Джулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів посіла ІІІ місце серед закладів загальної середньої освіти в обласному етапі заочної Всеукраїнської акції «День юного натураліста».

      У ході Акції  педагогічним колективом Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено трудові та екологічні десанти. Учнівські колективи 5-9 класів упорядкували квітники та галявини біля школи, брали активну участь у загальношкільній акції «Квіти України» та зібрали насіння квітів.

    З ініціативи керівника еколого-краєзнавчого гуртка «Гіпаніс» Ганни Івасик триває збір для подальшої утилізації використаних батарейок. З метою пропаганди екологічних знань розпочав свою діяльність гурток «Еко стиль» (керівник Т.Гончар). Спільно з учасниками правового клубу «Феміда» та його керівником Ларисою Заміхорою проведено чергову зустріч «Збережемо планету Земля!».

    Під час екологічної декади «Збережемо планету – збережемо життя!» було організовано різноманітні заходи: екологічні тренінги, вікторини, ігри, акції, виставки літератури, конкурси малюнків і плакатів, фотографій, тематичних газет. Підготовлено лялькову виставу вчителями та учнями початкових класів.« повернутися до списку новин