Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради
ВОКС

Інформування освітян Джулинської ОТГ на тему «Профілактичні та протиепідемічні заходи гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-n CoV»

2 березня для освітян Джулинської ОТГ начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бершадського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби Юлія Покотило здійснила інформування на тему «Профілактичні та протиепідемічні заходи гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-n CoV».

Захід проведено на виконання протоколу засідання обласної комісії ТЕБ та НС №4 від 17.02.2020 та Плану протиепідемічних щодо запобігання занесенню на території Вінницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-n CoV на 2020. Захід відбувся на базі опорного закладу освіти – Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У ньому брали участь керівники, медичні сестри закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади, педагогічні працівники Джулинської школи, а також директор школи та завідуюча ДНЗ села Ставки.

 « повернутися до списку новин