ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
19 січня 2024 року відбувся ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти області у 2023-2024 навчальному році. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. У ІІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь учні, які вибороли перші місця в ІІ етапі: Човганюк Артем, учень 10 класу Джулинського ліцею Джулинської сільської ради, Макарчук Вікторія, учениця 6 класу Шляхівського ліцею імені Г.Й.Кузика Джулинської сільської ради. Для написання робіт конкурсантам було запропоновано творчі завдання на знання української мови.
Згідно з законодавством України в частині дотримання заходів безпеки, пов'язаних із запровадження правового режиму воєнного стану, ІІІ етап відбувся в дистанційному режимі.