A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради Гайсинського району Вінницької області
ВОКС

2019 рік

Звіт начальника відділу освіти, культури і спорту про спортивно-масову роботу за 2019 рік

      Протягом 2019 року відділом проводилася необхідна роботи щодо виконання плану роботи та завдань із розвитку фізичної культури і спорту на території Джулинської ОТГ. Проводилися засідання Ради освітнього округу, виробничі наради керівників, на яких розглядалися питання  щодо організації та проведення спортивно-масових заходів у закладах освіти та культури, а також на території ОТГ.

       У 2019 році зросла чисельність дітей і підлітків залучених до регулярних занять у спортивних гуртках при Джулинському центрі культури, дозвілля і спорту. Нині функціонує 2 футбольні гуртки (керівник Попов І.Ф.).  У грудні 2019 року дитяча футбольна команду «Колосок» Джулинка» (2007-2008 р.н.) брала участь у турнірі, присвяченому Дню Збройних Сил України, який відбувся у м.Тульчин та посіла ІІІ місце. Нагороджена кубком, медалями, грамотами. Кращий гравець турніру – Владислав Марущак.

       У 2019 році Джулинська сільська рада закупила для юних футболістів Центру культури, дозвілля і спорту 18 комплектів форми з написом "Джулинка" на суму 25 тисяч гривень.

       Організовувалася робота щодо співпраці з  Вінницьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також сприяння з громадським активом громади спортивного спрямування. Зокрема, у серпні на базі Джулинського ЦКДС проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Хто в громаді з спортом дружить - за здоров’ям той не ту-жить», змагання з велофігури, проведені КЗ ВОЦФЗН "Спорт для всіх".

       9 серпня 2019 року у громаді вперше відзначено День спорту. Під час урочистого відкриття директор Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення Віталій Копач вручив голові громади Петру Швецю грамоту за перемогу Джулинської ОТГ в обласному фестивалі велосипедних заходів “Я на велосипеді - ні обмежень, ні кордонів”, а також подарунки – спортивний інвентар. Джулинська сільська рада відзначила педагогів-фізкультурників шкіл, дитсадків, навчально-реабілітаційного центру та Центру культури, дозвілля і спорту, вручивши подяки за розвиток масового спорту на території ОТГ. Приємним сюрпризом для них стали м’ячі, подаровані підприємцем із Бершаді Євгеном Жабком. Емоційно пройшли спортивні змагання між родинами Тимощуків, Козаків, Теплицьких-Усатюків та колективу «Супер мама». Всі родини отримали подарунки від сільської ради.

 У ході спортивного свята, яке організували у Джулинській ОТГ 9 серпня на центральному стадіоні, вперше відбулася товариська зустріч із дитячого футболу серед футбольних команд Джулинського центру культури, дозвілля і спорту. Змагалися дві команди гравців “Патріот” та “Колосок”, яких тренує керівник спортивного гуртка Попов Іван. Із вітальним словом до дітей та їх батьків-уболівальників звернувся директор обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віталій Копач, начальник відділу освіти, культури і спорту сільської ради Руслана Руденко, директор Джулинського ЦКДС Галина Василюк. Гра закінчилася рахунком 7:7. Тож, розігравши пенальті, виграла команда “Колосок”. Усіх дітей нагородили грамотами Джулинської сільської ради та пригостили смачним морозивом!

      У День Європи у Джулинській ОТГ відбулося відкриття велопробігу "Я - на велосипеді! У заході брали участь більше тридцяти учасників-велосипедистів різного віку із Берізок-Бершадських, Джулинки та Чернятки. До них приєдналася колона автомобілістів. Більше 50 учасників рухалися із символікою України, Євросоюзу та Джулинської ОТГ. На згадку про урочисту подію, яка проводилася вперше в ОТГ, учні Джулинської школи вручили всім учасникам прапорці Євросоюзу, які виготовили власноруч!

У День Європи у Джулинській ОТГ започатковано відкритий тенісний турнір, який набув статусу міжобласного. У ньому брали участь 15 учасників Вінницької та Кіровоградської областей. Перемогу здобув Олександр Ломачинський із Красносілки, якого нагороджено куб-ком Джулинської ОТГ, грамотою та медаллю. Друге місце посів Віталій Яценко із Маньківки, третє - Мирослав Зублевич із Війтівки. Їх нагороджено медалями та грамотами. Водночас активними учасниками турніру стали Олександр Усатюк, Владислав Херсонюк, Костянтин Зельга з Джули-нки, Ярослав Трум, Михайло Медвідь, Дмитро Кравець із Чернятки, Іван Горбенко з Великої Киріївки та Володимир Нагаєвський, Олек-сандр Шаргородський, Артур Давлятян, Ігор Свирида, Сергій Куций із Гайворона. За умовами змагань передбачався благодійний внесок, який розділили між першим, другим та третім місцями. Отож, переможець отримав 700 грн. грошової винагороди, за друге місце - 500 грн, за третє - 300 грн. Судійство здійснювали: головний суддя - Юрій Микитюк, учитель фізичного виховання Джулинської школи, депутат громади, та Іван Тимошенко, учитель предмету "Захист Вітчизни" Джулинської школи, учасник бойових дій на території Афганістану. Голова ОТГ Петро Швець привітав учасників турніру та вручив кубок, медалі та грамоти. Організатори турніру: Джулинський центр культури, дозвілля і спорту (директор Галина Василюк).

    У Зелену неділю у Джулинській ОТГ відбувся Шостий міжобласний турнір із футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті М.С.Шеремети. У ньому брали участь 4 команди: ФК “Новоукраїнка” Кіровоградської області м.Новоукраїнка, команди “Нива” м.Хрестинівка Черкаської області, “Торговий центр м.Кодима” Одеської області, “Колос” “Агрофірма “Джулинка” Вінницької області. У результаті гри перемогу здобула команда ФК “Новоукраїнка”, яка у напруженій боротьбі з рахунком 2:1 обіграла команду-суперника “Колос” “Агрофірма “Джулинка”. Треті місця розіграли команди “Торговий центр м.Кодима” та “Нива” м.Хрестинівка (рахунок 1:2). Кращими гравцями турніру стали Микола Струтинський, Євген Жук, Олександр Корінний, Олексій Афатерли. Уміло коментував гру Олександр Єгоров, член Федерації футболу Бершадського району. Усі команди, а також кращих гравців нагороджено кубками, грамотами та призами. Меценатами турніру стали керівники ТОВ “Агрофірма “Джулинка” Валерій Вдовиченко та Віктор Теплицький, голова Джулинської ОТГ Петро Швець, керівники фермерських господарств Сергій Хоцько, Олег Вишневський, Станіслав Терещук, директор ТОВ “Агродеталь” с.Джулинка Олександр Герасименко, а також поціновувачі футболу В о л о д и м и р Хоцько, Вадим Г о н д а р у к , В а л е н т и н Ч е р е д н и к , Анатолій Балан. Вже вкотре організато-ром турніру став депутат Д ж у л и н с ь к о ї ОТГ Іван Попов, керівник с п о р т и в н о г о гуртка Джулинського ЦКДС. Йому допомагали Валерій Сохацький, Віталій Сохацький, Богдан Пшеміський, а також активно долучилися вихованці футбольного гуртка Джулинського центру культури, дозвілля і спорту.

  7 липня у Джулинській ОТГ відбувся традиційний футбольний турнір до свята Івана Купала. У ньому брали участь 3 команди: ФК “Сокіл" з Великої Киріївки, “Патріот” з Берізок-Бершадських та "Молодь" з Джулинки. У результаті гри перемогу здобула команда "Патріот" із Берізок, другими були джулинчани, третіми - Велика Киріївка. Кращими гравцями турніру стали Микола Осіпчук (Берізки), Артур Азарян (Джулинка), Владислав Горбенко (Велика Киріївка). Усі команди, а також кращих гравців нагороджено кубками та грамотами. Меценатами турніру стали голова Джулинської ОТГ Петро Швець, директор ТОВ “Агродеталь” с.Джулинка Олександр Герасименко, а також поціновувач футболу Володимир Сергійович Хоцько. Вже вкотре організатором турніру став депутат Джулинської ОТГ Іван Попов, керівник спортивного гуртка Джулинського центру культури, дозвілля і спорту.

     У серпні 2019 року здійснено роботи щодо впорядкування сільського стадіону: засфальтовано в'їзду та організовано прибирання території. Долучилися голова ОТГ П.Швець, начальник відділу освіти, культури і спорту Р.Руденко, працівники ФОП "Аветян", працівники  Джулинського навчально-реабілітаційного центру юні футболісти, тренер, депутати громади.  

    Проводилася робота серед жителів ОТГ щодо інформування про значимість позитивних соціальних наслідків фізичної культури і спорту, які мають знайти адекватне відображення у суспільній свідомості жителів ОТГ. Зокрема, усі події спортивного та фізкультурно-оздоровчого напряму відображалися на шпальтах місцевого друкованого видання «Моя громада», а також на офіційному веб-сайті Джулинської ОТГ та соціальних сторінках у мережі Інтернет.

     Враховуючи вищесказане, випливає потреба активної планової діяльності відділу спорту ОТГ, яка б забезпечувала ефективну роботу серед населення громади.

     Реалізація плану роботи дасть можливість збільшити кількість жителів ОТГ, яка регулярно займається різними видами фізкультурно-оздоровчої роботи, сприятиме відновленню індивідуального стану здоров’я, зниження рівня злочинності, пропагувати ведення здорового способу життя серед дітей та молоді.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень